http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Aspekty społeczne w zamówieniach publicznych – cz. I

98

WSTĘP

Organizacja zamówienia publicznego z uwzględnieniem aspektów społecznych jest jedną ze składowych tzw. zrównoważonych zamówień publicznych. Zrównoważone zamówienia stanowią istotny element polityki w zakresie zamówień publicznych zarówno na poziomie unijnym, jak i krajowym. Ich istotą jest promowanie zrównoważonego rozwoju, rozumianego jako taki, w którym wzrost gospodarczy osiągany jest przy zachowaniu dbałości i troski w zakresie ekologii i kwestii społecznych.

Rola zamówień publicznych jest niebagatelna, ponieważ dotyczą niemal każdej dziedziny życia. O tym, jak ważny sektor gospodarki stanowią, nawet nie odwołując się do danych statystycznych można stwierdzić na podstawie tego, że każdego dnia korzystamy z efektów wydatkowania środków publicznych na podstawie Prawa zamówień publicznych w postaci: dróg, budynków użyteczności publicznej takich jak szpitale, szkoły, środków transportu (pociągów, tramwajów i autobusów), leków i aparatury medycznej, czy korzystamy z usług np. szkoleniowych.

Dlatego też dokonywanie zamówień publicznych z uwzględnieniem nie tylko aspektów ekonomicznych może mieć duże znaczenie dla gospodarki.

Za opracowaniem Komisji Europejskiej „Kwestie społeczne w zakupach. Przewodnik dotyczący uwzględniania kwestii społecznych w zamówieniach…

Zapraszamy do prenumeraty magazynu.

Pełna treść artykułu jest dostępna w systemie informacji prawnej Legalis

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx