http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

I Ogólnopolskie Forum PPPortal.pl

49

forum ppp

Ostatnie wolne miejsca na I Ogólnopolskie Forum PPPortal.pl

Już wkrótce odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń poświęconych tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego. PPPortal.pl w dniu 25 października 2012 r., organizuje w Katowicach konferencję pn. „I Ogólnopolskie Forum PPPortal.pl – Dotychczasowe osiągnięcia, a przyszłość PPP w Polsce”.

I Forum PPPortal.pl objęte zostało Patronatem Honorowym Posła na Sejm RP, Adama Szejnfelda. Moderatorem konferencji będzie Witold Grzybowski – międzynarodowy ekspert i doradca w sprawach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Powiązane artykuły

Zapraszamy do rejestracji wszystkich zainteresowanych formułą PPP – formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: http://www.ppportal.pl/zgloszenie Liczy się kolejność zgłoszeń.

Po raz pierwszy w Polsce zostanie uruchomiony specjalnie przygotowany Punkt Konsultacyjny PPP oraz Investors Cafe. W Punkcie konsultacyjnym partnerzy doradczy i prawnicy będą do dyspozycji wszystkich samorządów uczestniczących w konferencji. Przedstawiciele JST otrzymają w ten sposób niepowtarzalną okazję do bezpłatnego zasięgnięcia porad w zakresie PPP. 

Wydarzenie odbędzie się 25 października 2012r., na 4 piętrze budynku Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy ul. Jordana 18.

Więcej o samym wydarzeniu można dowiedzieć się ze strony internetowej: http://www.ppportal.pl/forum

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx