http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Jubileusz 15 lat Doradcy

88

W dniu 14 czerwca  2012 roku w siedzibie Wydawnictwa i Redakcji odbyło się spotkanie z okazji piętnastolecia miesięcznika Zamówienia Publiczne Doradca.

Na uroczystość przybyli autorzy, współpracownicy oraz przyjaciele Doradcy, a wśród nich goście szczególnie ciepło witani – jego współzałożyciele, a zarazem członkowie pierwszego kolegium redakcyjnego. W gronie gości honorowych znaleźli się między innymi senator RP prof. dr hab. Antoni Motyczka, członek Rady Zamówień Publicznych Pan Jacek Ambroziak oraz Prezes Polskiego Radia Pan Andrzej Siezieniewski.

Przez kilka godzin, w serdecznej i koleżeńskiej atmosferze toczyły się rozmowy o przeszłości i przyszłości miesięcznika, jego dokonaniach, sukcesach i porażkach. Nie zabrakło też wspomnień, dotyczących zwłaszcza pierwszych lat istnienia Doradcy, podejmowanych wówczas inicjatyw, organizowanych spotkań, zawieranych przyjaźni, z których wiele trwa po dzień dzisiejszy. Były także gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów, bowiem w to, iż piętnaście lat obecności Doradcy na rynku wydawniczym jest wielkim osiągnięciem, nikt nie wątpił. Były podziękowania dla wszystkich, którzy przez te lata tworzyli Doradcę oraz przyczyniali się do jego wysokiej pozycji w systemie zamówień publicznych. Był także szampan (i nie tylko), były smaczne przekąski (i nie tylko), ale nade wszystko było ogromnie dużo serdeczności oraz autentycznej, szczerej życzliwości. Dziękujemy !

Jak to, co się działo, widział nasz fotograf, prezentujemy poniżej.

Od lewej: mec. Bogdan Janicki, Łucja Lapierre, prof. dr hab. Antoni Motyczka, Maria Uścian-Szaciłowska, Agnieszka Sasin-Jarząbek

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx