http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Przetargi na budowę trzech odcinków S7

35

GDDKiA ogłosiła 5 czerwca przetargi na budowę trzech odcinków drogi ekspresowej s7 – dwóch w woj. warmińsko-mazurskim oraz jednego w woj. świętokrzyskim. Przetarg oddziału GDDKiA w Olsztynie został podzielony na dwa zadania. Pierwszy obejmuje budowę obwodnicy Nidzicy – od węzła Nidzica-Północ (z węzłem) do węzła Nidzica-Południe (z węzłem) o długości ok. 9,1 km. Natomiast drugie zadanie to budowa odcinka o długości blisko 13,6 km od węzła Nidzica-Południe (bez węzła) do miejscowości Napierki.

Zamawiający wymaga wykonania prac w terminie nie dłuższym niż 23 miesiące. Wadium dla pierwszego zadania ustalono na 3 mln zł, a dla drugiego – 4 mln zł. Przetarg prowadzony według procedury ograniczonej. Termin składania wniosków o dopuszczenie do postępowania ustalono na 8 lipca.

Powiązane artykuły

Zamówienie ogłoszone przez kielecki oddział GDDKiA obejmuje budowę drogi S7 na odcinku Jędrzejów – granica województwa świętokrzyskiego i małopolskiego o długości 19,9 km. Inwestor wymaga, aby zadanie zostało wykonane w terminie nie dłuższym niż 25 miesięcy. Wadium ustalono na 5 mln zł, a termin składania wniosków o dopuszczenie do postępowania mija 8 lipca. Przetarg będzie prowadzony według procedury ograniczonej.

źródło: portal gospodarczy wnp.pl 

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx