http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Samorządowy lider cyfryzacji

31

Trwa V edycja konkursu „Samorządowy lider cyfryzacji 2021”, ogłoszonego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Jest on adresowany do urzędów gmin, urzędów miast, starostw powiatowych, wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych (w tym jednostek o charakterze oświatowym oraz zdrowotnym) lub spółek handlowych, w których Samorząd Województwa Mazowieckiego posiada 100% udziałów lub akcji.

 

Jaki jest cel konkursu?

Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie najlepszych i najbardziej dojrzałych projektów teleinformatycznych realizowanych na Mazowszu. Szczególnie istotne będzie ukazanie kluczowej roli wdrażanych narzędzi i rozwiązań informatycznych, osiągnięć w obszarze zastosowań nowoczesnych technologii cyfrowych i systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz zaprezentowanie wybitnych projektów i osiągnięć w dziedzinie usług teleinformatycznych realizowanych na Mazowszu, których wdrożenie i implementacja wpłynęła znacząco na rozwój regionu, komfort życia mieszkańców oraz podniesienie warunków prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorców.

Instytucja, której dorobek wyróżnia się spośród pozostałych instytucji na terenie województwa w obszarze zastosowań nowoczesnych technik informacyjnych i komunikacyjnych, otrzyma tytuł Samorządowego lidera cyfryzacji.

 

Nagrody

Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane zostały nagrody finansowe, ufundowane ze środków własnych województwa mazowieckiego:

  • I miejsce – 15 000 zł oraz tytuł „Samorządowego lidera cyfryzacji”
  • II miejsce – 10 000 zł
  • III miejsce – 5 000 zł

oraz możliwość uzyskania wyróżnienia w konkursie.

 

Każdy laureat zdobywa prawo do posługiwania się logotypem konkursu SLC i zostaje umieszczony na liście zwycięzców.

 

Jak aplikować?

W konkursie mogą wziąć udział instytucje z terenu województwa mazowieckiego, spełniające kryteria opisane w regulaminie. Termin składania zgłoszeń upływa 12 listopada 2021 r.

Popierając inicjatywę Samorządu Województwa Mazowieckiego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i powalczenia o tytuł „Samorządowego lidera cyfryzacji 2021”.

 

Strona informacyjna konkursu:

https://geodezja.mazovia.pl/samorzadowy-lider-cyfryzacji.html

Regulamin konkursu:

https://geodezja.mazovia.pl/pliki/slc/slc-2021-regulamin-konkursu.pdf

Formularz zgłoszenia udziału w konkursie:

https://geodezja.mazovia.pl/pliki/slc/slc-2021-formularz-zgloszenia.docx

 

 

CZYTAJ DALEJ

Pełen tekst artykułu jest dostępny w Systemie Informacji Prawnej Legalis

.

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx