http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Konsultacje rynkowe czy negocjacje – oto jest pytanie

17

Każdemu zamawiającemu co jakiś czas zdarza się udzielać zamówienia bardziej skomplikowanego lub niestandardowego z punktu widzenia jego codziennych przetargów. Niezależnie od tego jaką wiedzę dotyczącą przedmiotu zamówienia posiadają jego pracownicy, postępowanie musi zostać przygotowane w taki sposób, aby ostatecznie uzyskać porównywalne i zgodne z potrzebami zamawiającego oferty.

 

WPROWADZENIE

Zamawiający musi określić co chce kupić, na jakich zasadach i jak będzie wyglądała realizacja zamówienia, a także precyzyjnie opisać warunki udziału w postępowaniu.

Nie zawsze jednak potrafi to zrobić własnymi zasobami, gdyż poza informacją, jaką potrzebę ma zaspokoić zamówienie, często trzeba posiadać jeszcze specjalistyczną wiedzę oraz bardzo dokładną znajomość i specyfikę funkcjonowania danego rynku. W takiej sytuacji ustalenie warunków zamówienia bez zapoznania się z realiami i możliwościami rynku może doprowadzić do wielu negatywnych dla zamawiającego skutków: w tym braku zainteresowania wykonawców i braku ofert lub istotnie zawyżonych cen bądź ofert nieadekwatnych do potrzeb zamawiającego.

Przepisy Pzp zapewniają zamawiającemu szereg narzędzi, pozwalających w takich sytuacjach skorzystać nie tylko z wiedzy ekspertów, ale także – a nawet przede wszystkim – z informacji pochodzących bezpośrednio od wykonawców zainteresowanych pozyskiwaniem zamówień danego rodzaju. W pierwszej kolejności, zgodnie z art. 84, w celu m.in. przygotowania postępowania zamawiający może przeprowadzić wstępne konsultacje rynkowe. (…)

 

Poza tym w artykule:

  • DO CZEGO SŁUŻĄ WSTĘPNE KONSULTACJE RYNKOWE
  • WADY I ZALETY KONSULTACJI RYNKOWYCH
  • RAMY NEGOCJACJI W TRYBIE NEGOCJACJI Z OGŁOSZENIEM
  • WPŁYW DIALOGU NA OSTATECZNY KSZTAŁT SWZ
  • PARTNERSTWO INNOWACYJNE
  • A MOŻE NEGOCJACJE BEZ OGŁOSZENIA?
  • PODSUMOWANIE

 

 

CZYTAJ DALEJ

Pełen tekst artykułu jest dostępny w Systemie Informacji Prawnej Legalis

.

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx