http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

NOWE STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA

38

NOWE STREFY

PŁATNEGO PARKOWANIA

Powiązane artykuły

Nowy rodzaj strefy płatnego parkowania w ścisłych centrach miast z opłatą nie wyższą niż trzykrotność obecnego limitu – proponuje Ministerstwo Rozwoju.
Jak poinformował w komunikacie resort rozwoju, projekt nowelizacji ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym oraz niektórych innych ustaw nie zmienia minimalnych stawek opłat za parkowanie w strefach płatnych. Wprowadza natomiast nowy rodzaj strefy płatnego parkowania. Chodzi o strefy w ścisłych centrach miast i centrach dzielnic dużych miast (powyżej 200 tys. mieszkańców). W tych strefach samorządy będą mogły ustalić wysokość opłaty za parkowanie w granicach trzykrotności obecnego limitu, który – jak wskazano – nie był zmieniany od 14 lat.
Wprowadzenie nowej wysokości opłat nie będzie możliwe na terenie całego miasta i nie w każdym mieście. Samorządy otrzymają narzędzie do elastycznego zarządzania opłatami. Będą mogły pozostawić opłaty na obecnym poziomie – czytamy w komunikacie resortu. Jak poinformowano, dodatkowe przychody z tytułu ewentualnego podniesienia stawek będą zasilały kasy samorządów.

źródło: Serwis Samorządowy PAP

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx