PRAWNIK PODPOWIADA

35

Przesłanki stosowania

wyłącznie kryterium ceny

Czy aby zastosować kryterium ceny 100 % biorąc pod uwagę ograniczenie wynikające z art. 91 ust. 2a Pzp zamawiający powinien sam dookreślić „standardy jakościowe przedmiotu zamówienia”, czy chodzi tutaj o „ustalone standardy jakościowe”, o których mowa w art. 70 Pzp? Czy zatem przepis art. 91 ust 2a Pzp może mieć zastosowanie wyłącznie do dóbr o ustalonych (przez producenta) standardach jakościowych, czy też do złożonych,…

Zapraszamy do prenumeraty magazynu

Pełna treść artykułu jest dostępna w systemie informacji prawnej Legalis