http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Szansa na rozwój portów morskich

100

Projekty realizowane w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego stanowią ogromną szansę rozwoju polskiego sektora portowego, bowiem potrzeb inwestycyjnych, jakie w tym sektorze występują, nie da się zaspokoić ze środków budżetowych, a nawet ze środków europejskich.

 

KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA PORTÓW MORSKICH

Porty morskie odgrywają bardzo ważną rolę społeczno-gospodarczą, bowiem około 70% międzynarodowego obrotu towarowego w ujęciu wartościowym ma miejsce poprzez porty.

Prowadzą ponadto działalność w zakresie ruchu pasażerskiego (zarówno transport pasażerski pomiędzy portami, jak i turystyczne statki wycieczkowe) oraz rybołówstwa. Pełnią też ważne funkcje militarne jako zaplecze nie tylko dla Polskiej Marynarki Wojennej, ale też dla okrętów państw sojuszniczych skupionych w NATO.

Duże porty zazwyczaj pełnią funkcje multimodalnych centrów logistycznych, obsługujących punkty transportu kolejowego, samochodowego i rzecznego i świadczą typowo logistyczne usługi, takie jak przeładunek towarów, składowanie, spedycję czy zaopatrywanie statków.  Nierzadko wokół portów powstają strefy przemysłowe. Porty mają bardzo silne oddziaływanie miastotwórcze, wpływając na specyfikę i cele miasta portowego. Wystarczy przypomnieć, że to nowopowstałe porty morskie stały się katalizatorami rozwoju takich miast jak Gdynia czy Tel-Awiw w latach dwudziestych ubiegłego wieku.

Rozwój portów jest krytyczny dla rozwoju gospodarek narodowych i regionalnych, powoduje efekt mnożnikowy, przyczyniając się do wzrostu dochodów, zatrudnienia oraz zwiększenia wpływów podatkowych, a także istotnego wzrostu zatrudnienia w portach i w działalności okołoportowej.

Wybitnym unaocznieniem powyższego jest obecny kryzys na Ukrainie, który pokazuje jak transport morski i dostęp od strony morza jest krytyczny dla utrzymania ciągłości dostaw surowców i towarów dla gospodarki narodowej. (…)

 

Poza tym w artykule:

  • MODELE ADMINISTRACYJNO-PRAWNE ZARZĄDZANIA PORTAMI MORSKIMI
  • WSPÓLPRACA Z SEKTOREM PRYWATNYM
  • PRZYKŁADY PROJEKTÓW PPP W SEKTORZE PORTOWYM
  • PARTNERSTWO PUBLICZNO-PRYWATNE W POLSCE
  • PPP W POLSKIM SEKTORZE PORTOWYM

 

CZYTAJ DALEJ

Pełen tekst artykułu jest dostępny w Systemie Informacji Prawnej Legalis

.

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx