http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Informacja o nieudzieleniu zamówienia. Wezwanie do wyjaśnień ceny oferty w ponownie wszczętym postępowaniu. Przesłanie informacji o wszczęciu postępowania.

45

Na zgłaszane przez Państwa pytania, wątpliwości bądź sygnalizowane niejasności przepisów odpowiadają prawnicy specjalizujący się w problematyce zamówień publicznych z Kancelarii Pieróg & Partnerzy, która sprawuje merytoryczny patronat nad tą rubryką.

 

 

Na pytania Czytelników odpowiada Katarzyna Dubowska, prawnik w Kancelarii Prawnej Pieróg & Partnerzy. 

  • Czy istnieje obowiązek przygotowania ogłoszenia o nieudzielenia zamówienia? W formularzu BZP i w formularzu ogłoszeń przesyłanych do publikacji w TED są miejsca na uzupełnienie informacji o nieudzieleniu zamówienia. Jakie są konsekwencje nieprzesłania takiej informacji?
  • Wykonawca w postępowaniu przedstawił prawidłowe wyjaśnienia ceny. Postępowanie zostało unieważnione i wszczęte ponownie. W nowym postępowaniu wykonawca złożył ofertę za tę samą cenę i znowu wystąpiła podstawa do wezwania go do wyjaśnień (art. 90 ust.1a pkt. 1). Czy w związku z tym, że w poprzednim postępowaniu wykonawca przedstawił dobre wyjaśnienia można odstąpić od wezwania?
  • Czy w odniesieniu do treści art. 11b ust. 2 istnieją jakieś ograniczenia (podmiotowe, terminowe) przesłania wykonawcom informacji o wszczęciu postępowania?

 

CZYTAJ DALEJ

Pełen tekst artykułu jest dostępny w Systemie Informacji Prawnej Legalis

.

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx