http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

JUBILEUSZ MIESIĘCZNIKA „ZAMÓWIENIA PUBLICZNE DORADCA”

65

Dla naszych najwierniejszych Czytelników informacja ta nie będzie zaskoczeniem – miesięcznik „Zamówienia Publiczne DORADCA” obchodzi jubileusz. Wydanie grudniowe będzie już 200 numerem naszego miesięcznika. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie, jakim Państwo obdarzyli nas w ciągu ponad 17 lat nieprzerwanego ukazywania się na rynku wydawniczym.

W tym czasie na łamach miesięcznika:

  • publikowało ponad 230 autorów
  • ukazało się ponad 3000 artykułów poświęconych wyłącznie zamówieniom publicznym

  • pojawiło się ponad 80 wywiadów z najwybitniejszymi specjalistami współtworzącymi polski system zamówień publicznych

Zdecydowana większość Czytelników prenumeruje DORADCĘ od wielu lat, nierzadko od pierwszego numeru bowiem kolejne numery ZP DORADCA tworzą w biblioteczce każdego zamawiającego oraz wykonawcy niezbędny i praktyczny poradnik, który dzięki przejrzystemu ujęciu problemów ułatwia uporanie się z procedurą, umożliwia bieżące śledzenie przepisów w oparciu o komentarze i opinie wybitnych specjalistów a także udostępnia przydatne akty prawne i wzory dokumentów. W każdym wydaniu nie brakuje także informacji o bieżących wydarzeniach w systemie zamówień publicznych.

Powiązane artykuły

Zapraszamy Państwa do współtworzenia miesięcznika ZP DORADCA i komentowania na łamach. Liczymy, że w kolejnych latach także będziecie Państwo z nami.

Aby przedłużyć prenumeratę miesięcznika „Zamówienia Publiczne DORADCA” kliknij tutaj >>>

 

W związku z jubileuszem miesięcznika wydawca przygotował konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić jubileuszową ankietę. Zapraszamy!

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx