http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Kto wybuduje podkarpackie muzeum?

64

Do przetargu na budowę Muzeum Polaków Ratujących Żydów na Podkarpaciu im. Rodziny Ulmów w Markowej (Podkarpackie), przystąpiły cztery firmy. Był to już drugi przetarg; pierwszy został unieważniony, gdyż propozycje, które wpłynęły, znacznie przekraczały kosztorys.

Urząd Marszałkowski w Rzeszowie poinformował, że oferty zostały już wstępnie przeanalizowane i wiadomo, że uczestnicy będą wzywani do uzupełnienia dokumentacji.

Najdroższą ofertę złożyła firma Hartbex – prawie 6,7 mln zł; niższą cenę zaproponowała Skanska – prawie 5,6 mln zł. Natomiast konsorcjum spółek: Firma Remontowo-Budowlana „Piotrowski” i Stal-Tech zaoferowało cenę prawie 5,5 mln zł. Najniższa była oferta spółki Baudziedzic – ok. 4,8 mln zł.
Planowane nakłady finansowe na ten rok, zapisane w budżecie województwa, wynoszą 3,2 mln zł. Na początku lipca Urząd Marszałkowski poinformował, że minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski przeznaczył na budowę Muzeum dodatkowy 1 mln zł.
Placówka ma stanąć przy głównej drodze przebiegającej przez Markową. Jej projekt opracowała pracownia Nizio Design International.

(źródło: PAP, portal gospodarczy wnp.pl)

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx