http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Przetarg na nowy tabor dla Kolei Mazowieckich

59

Koleje Mazowieckie chcą kupić 22 nowe piętrowe wagony i dwie nowe lokomotywy. Przewoźnik ogłosił przetarg, oferty można składać do 29 sierpnia. Przystępujący do przetargu muszą wnieść wadium w wysokości 800 tys. euro.

Spółka spodziewa się pierwszych pojazdów najwcześniej we wrześniu przyszłego roku. Zamówienie obejmuje także świadczenie usług serwisowych przez cztery lata, licząc od daty przekazania każdego z pojazdów. Ponadto producent będzie musiał dostarczyć pakiet naprawczy dla taboru oraz przeszkolić pracowników Kolei Mazowieckich.
Piętrowe wagony, które chce kupić spółka, będą jeździć w składach „push-pull”, czyli zmiennokierunkowych; przy zmianie kierunku jazdy nie trzeba przestawiać lokomotywy – maszynista przesiada się do kabiny w wagonie sterowniczym na końcu składu i stamtąd kieruje lokomotywą.
Koleje Mazowieckie mają już wagony piętrowe, w tym 26 tzw. środkowych i 11 sterowniczych, a także 11 lokomotyw elektrycznych typu „push-pull”. Pociągi „push-pull” są wykorzystywane przez Koleje Mazowieckie przede wszystkim do obsługi połączeń przyspieszonych i kursują na wszystkich liniach w godzinach szczytów przewozowych.

(źródło: PAP, portal gospodarczy wnp.pl)

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx