http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Włoski system certyfikacji

23

Planujemy w Polsce system certyfikacji. Dobrze. Tylko czego ma dotyczyć? Jeśli podstaw wykluczenia, to bez sensu i bez wartości. Jeśli kwalifikacji wykonawców, to piękne. Czy jednak wiemy, co to oznacza?

 

Poniżej zamieszczam fragment opisu włoskiego systemu certyfikacji, który badaliśmy dziesięć lat temu na zlecenie ówczesnego Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.

 

Raport „Ewaluacja rozwiązań stosowanych w celu oceny i wyboru ofert w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego w projektach drogowych i kolejowych realizowanych w ramach POIiŚ wobec rozwiązań stosowanych w innych krajach członkowskich UE” dostępny jest na mojej stronie internetowej (pewnie również na stronach funduszowych). Już wtedy napisaliśmy w rekomendacjach: „Należy wprowadzić w Polsce system certyfikacji wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie projektowania, budowy i nadzoru nad realizacją robót”. Tyle lat nikt się tym nie interesował, podobnie, jak innymi rekomendacjami. Więcej nawet, część z nich różne szacowne organa uznały w międzyczasie za nielegalne (jakie szczęście, że zamawiający z Włoch i Wielkiej Brytanii nie wiedzą o tym). Może teraz się uda.

 

Zainteresowanych zapraszam do lektury całości Raportu – mimo upływu lat jest on, niestety, nadal aktualny.

 

We Włoszech obowiązuje system kwalifikacji wykonawców zamówień publicznych na roboty budowlane. (…)

 

Poza tym w artykule:

  • KATEGORIE I POZIOMY KWALIFIKACJI
  • WARUNKI UZYSKANIA CERTYFIKACJI
  • WARUNKI UDZIAŁU NA PRZYKŁADZIE ZAMÓWIENIA „ZAPROJEKTUJ I ZBUDUJ” ITALFERR SpA
  • PODSUMOWANIE

 

CZYTAJ DALEJ

Pełen tekst artykułu jest dostępny w Systemie Informacji Prawnej Legalis

.

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx