http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Doradca skończył piętnaście lat

34

Dokładnie piętnaście lat temu, w maju 1997 roku, do rąk Czytelników trafił pierwszy numer miesięcznika Zamówienia Publiczne Doradca. Od tego momentu wiernie towarzyszył polskiemu systemowi zamówień publicznych, wspierając go i stając się jego ważnym uczestnikiem. Zapewne też potrzebnym, bo wciąż prenumerowanym i z dużym zainteresowaniem czytanym.

Piętnaście lat temu, na czołowym miejscu pierwszego numeru Doradcy zamieściliśmy swoistą deklarację jego współtwórców i ówczesnych redaktorów. Brzmiała ona następująco:

Powiązane artykuły

Dla nas, członków zespołu redakcyjnego, jest to niezwykle ważny dzień. Oddajemy do Państwa rąk pierwszy numer nowego pisma, poświęconego wyłącznie zamówieniom publicznym. Oddajemy do Państwa dyspozycji swoją wiedzę i doświadczenie. Chcemy służyć radą, pomagać w rozwiązywaniu problemów, dostarczać informacje o sprawach najważniejszych dla systemu zamówień publicznych. Pragniemy być przydatni każdemu, kto zajmuje się zamówieniami publicznymi – pracownikom administracji publicznej i samorządowej, przedsiębiorcom, radcom prawnym, arbitrom i trenerom, członkom komisji przetargowych, inspektorom organów kontrolnych.

Zamierzamy, na miarę naszych możliwości, wspierać działania Urzędu Zamówień Publicznych, sprzyjające budowie nowoczesnego systemu zamówień publicznych. Chcemy służyć temu systemowi, znaleźć w jego ramach miejsce dla naszego pisma.

Starannie śledzić będziemy Wasze oczekiwania. Postaramy się tak redagować nasz miesięcznik, aby oczekiwania te wypełniać jak najlepiej. Liczymy na to iż o jego kształcie decydować będziemy wspólnie – my jako redakcja i Państwo jako nasi czytelnicy. Zgodnie z tytułem miesięcznika pragniemy być Waszym doradcą – takim, którego nie trzeba szukać ponieważ zawsze można go mieć pod ręką.

Doradca to ktoś bliski, ktoś, do kogo ma się zaufanie, ktoś, na kogo zawsze można liczyć. Tak właśnie rozumiemy swoją rolę, którą z dniem dzisiejszym podejmujemy, tak rozumiemy rolę pisma, które będziemy dla Państwa redagować.

Dzisiaj ponownie podpisujemy się pod tą deklaracją. Pomimo upływu tak wielu lat jest ona równie aktualna, jak w maju 1997 r., i jak zapewne będzie aktualna po upływie kolejnych lat. Dziękujemy też, iż przez te piętnaście lat zechcieli Państwo być z nami. My nadal „pragniemy być Waszym doradcą – takim, którego nie trzeba szukać, ponieważ zawsze można go mieć pod ręką”.

Zespół Redakcyjny

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx