http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

REKORDOWE BUDŻETY MIAST

39

Zgodnie z ustawą o finansach publicznych 15 listopada upłynął termin na przygotowanie przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast projektów budżetów lokalnych na kolejny rok. W ostatnich dniach swoimi projektami pochwaliły się władze m.in. Poznania, Krakowa, Lublina, Opola, Łodzi, Wrocławia, Kalisza, Bydgoszczy i Radomia. Każde z miast zaplanowało szereg inwestycji, które w zależności od miasta pochłoną od kilkudziesięciu do prawie 850 mln zł. Zgodnie z projektem budżetu na 2018 r. przyszłoroczne dochody Poznania mają po raz pierwszy przekroczyć 3 mld 510 mln zł; wydatki – także po raz pierwszy – przekroczą 3 mld 925 mln zł. Deficyt budżetowy ma wynieść 415 mln zł. Najwięcej pieniędzy w przyszłym roku pochłoną wydatki na oświatę – 1 mld 132 mln zł, na drogi i komunikację zbiorową – 1 mld 033 mln zł, oraz na zdrowie i politykę społeczną – 719 mln zł. Nakłady na inwestycje wyniosą 849 mln zł. W obecnym roku jest to 535 mln zł.
Zgodnie z projektem budżetu Krakowa na 2018 r. w przyszłym roku wydatki bieżące miasta mają wynieść 4 mld 478 mln zł, a wydatki majątkowe – 978 mln 21 tys. zł. Oznacza to zwiększenie wydatków bieżących w stosunku do planu na rok 2017 o 6,5 proc., a wydatków majątkowych – o 46,6 proc. W sekcji wydatki bieżące, procentowo najwięcej miasto wyda na oświatę (prawie 26 proc.). Dużą pozycją w budżecie będą także wydatki na transport i łączność (15 proc.), rodzina i pomoc społeczna będą miały razem prawie 19 proc. udziału w ogólnej kwocie wydatków bieżących.
Na inwestycje strategiczne, czyli takie, których realizacja będzie miała znaczenie w skali całego miasta, Kraków zamierza w przyszłym roku wydać prawie 300 mln zł, z czego niemal 133 mln zł będzie pochodziło ze środków własnych miasta, a pozostała część ze środków zewnętrznych.

źródło: serwis informacyjny PAP

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx