http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Źródło wiedzy pomocne w pracy zawodowej

52

Irmina Pawlik

 

Jubileusz czasopisma z założenia jest dobrą okazją nie tylko do świętowania, ale także – a może przede wszystkim – do przemyśleń, podsumowania dorobku, dokonania ocen czy refleksji nad dalszym kierunkiem działalności. Tym bardziej doskonałą okazją do tego rodzaju przemyśleń jest dwudziestopięciolecie istnienia na rynku wydawniczym miesięcznika „Zamówienia Publiczne Doradca”.

Korzystając z możliwości napisania kilku słów, jako autor artykułów, ale przede wszystkim jako czytelnik Doradcy, pozwolę sobie zacząć od wyrażenia opinii, że czasopisma branżowe są bardzo pomocnym narzędziem w pracy zawodowej – nie tylko jako źródło wiedzy, ale przede wszystkim jako instrument pozwalający poznać dany rynek, zasady nim rządzące i stanowiska przedstawicieli różnych środowisk.

Doradca niewątpliwie jest czasopismem cieszącym się dużą estymą wśród uczestników rynku zamówień publicznych, z którym stale współpracują wybitni przedstawiciele doktryny oraz praktycy, a doświadczenie i wiarygodność autorów przekłada się na wysokie walory merytoryczne czasopisma. Już sam fakt, że Doradca z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym przez dwadzieścia pięć lat potwierdza powyższy status.

Nie sposób przy tym nie wspomnieć, że minione dwudziestopięciolecie było okresem kluczowym w procesie kształtowania systemu zamówień publicznych, obowiązującego obecnie w Polsce. Opinie i interpretacje prezentowane w Doradcy stanowiły merytoryczne wsparcie dla niejednej osoby przy stosowaniu nowo wdrażanych rozwiązań prawnych, w szczególności podczas implementacji do krajowego porządku prawnego dyrektyw unijnych, jak i stanowią takie wsparcie obecnie przy stosowaniu przepisów nowej ustawy Prawo zamówień Publicznych oraz w postępującym procesie elektronizacji zamówień publicznych, którego zagadnienia są na łamach Doradcy szczegółowo omawiane. (…)

 

CZYTAJ DALEJ

Pełen tekst artykułu jest dostępny w Systemie Informacji Prawnej Legalis

.

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx