http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Rocznica ważna dla uczestników rynku zamówień publicznych

30

Ewa Wiktorowska

 

Dwudziestopięciolecie miesięcznika „Zamówienia Publiczne Doradca” to ważna rocznica dla każdego uczestnika rynku zamówień publicznych. Od pierwszego numeru było wiadomo, że trzeba go mieć. Nie tylko dlatego, że ustawa o zamówieniach publicznych była nowa i budziła wiele trudności interpretacyjnych, ale także dla autorów, których udało się zebrać wokół miesięcznika. Nie należałam do tej grupy, byłam początkującym „zamawiaczem”, a tam byli ludzie, którzy mieli przepisy w małym palcu i do tego jeszcze je rozumieli.

Ryszard Szostak, Janusz Dolecki, Andrzej Banaś, Andrzej Borowicz, Waldemar Łysakowski, Jerzy Pieróg, Jacek Kaczmarczyk, Tomasz Czajkowski, Józef Andrzej Laskowski, Hania Talago-Sławoj (wówczas Niedziela),  to byli pierwsi nauczyciele z których wiedzy korzystały osoby, które zaczynały pracę w systemie zamówień publicznych, albo którzy cierpieli na głód wiedzy. Potem do tego grona dołączyli inni, w tym członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych, którego byłam współzałożycielem.

Maj 1997r. to początek miesięcznika, kolejny, 1998 rok to rok założenia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych. Od początku działalności Stowarzyszenia jego członkowie byli nie tylko czytelnikami Doradcy, ale również autorami publikowanych tekstów: najwcześniej i najdłużej z Doradcą współpracowali Zbyszek Leszczyński i Halinka Olszowska. (…)

 

 

CZYTAJ DALEJ

Pełen tekst artykułu jest dostępny w Systemie Informacji Prawnej Legalis

.

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx