http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Dostępność plus

57

Rada Ministrów przyjęła uchwalę w sprawie programu „Dostępność plus”. Przewiduje ona między innymi tanie pożyczki dla samorządów na likwidację barier architektonicznych, powołanie krajowego ośrodka szkolenia i egzaminowania kierowców z niepełnosprawnościami, gwarancja, że nowy tabor transportu publicznego będzie spełniał wymogi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.
”Nie chcemy, żeby wchodzenie po schodach dostępność do urzędów, budynków użyteczności publicznej było wyprawą na symboliczne K2, na symboliczny szczyt” – mówił premier podczas konferencji nt. rządowego programu Dostępność plus.
Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński podkreślił z kolei, że „Dostępność plus” to nie tylko najbardziej kompleksowy, ale najdalej idący program przygotowany i realizowany w tej chwili w Unii Europejskiej. Podkreślił, że program nie dotyczy tylko osób niepełnosprawnych. Według rządowych danych obecnie około 12 proc. Polaków, a więc 5 milionów obywateli, to osoby z jakimś rodzajem niepełnosprawności. Szacuje się też, że nawet 30 proc. społeczeństwa może mieć trwałe lub czasowe trudności z poruszaniem się lub przyswajaniem nowych informacji. Nasze społeczeństwo jest jednym z najszybciej starzejących się w UE. „W roku 2016 osoby powyżej 65 r. życia stanowiły 16 proc., ale w roku 2023 będzie to już 24 proc.” – powiedział minister Kwieciński.

źródło:samorzad.pap.pl

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx