http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Dwudziestolecie Kancelarii Pieróg & Partnerzy

200

W październiku bieżącego roku dwudziestolecie działalności obchodziła jedna z czołowych kancelarii prawnych zajmujących się zamówieniami publicznymi – Kancelaria Pieróg & Partnerzy. Obchody tej rocznicy miały miejsce w dniu 15 października w Jachrance podczas Inauguracji XIII Forum Przetargów Publicznych.

Założyciel Kancelarii, Jerzy Pieróg, jest osobą dobrze znaną i cenioną w środowisku zamówieniowym. Przyczyniła się do tego działalność prowadzonej przez niego Kancelarii, a także kolejne wydania komentarza do ustawy o zamówieniach publicznych, a następnie do Prawa zamówień publicznych jego autorstwa, które od blisko dwudziestu lat niezmiennie przodują na krajowej liście tego rodzaju publikacji.

Jerzy Pieróg z systemem zamówień publicznych jest związany od pierwszych dni jego istnienia, początkowo jako arbiter z listy Prezesa UZP, a następnie jako dyrektor Departamentu Odwołań w Urzędzie Zamówień Publicznych. Po zakończeniu pracy w Urzędzie oraz po roku świadczenia usług prawnych w formie spółki cywilnej, w dniu 1 sierpnia 1998 r. zarejestrował działalność Kancelarii Prawnej Jerzy T. Pieróg (Kancelaria JTP), obecnie funkcjonującej jako Kancelaria Prawna Pieróg & Partnerzy. Ponieważ był to okres wdrażania ustawy o zamówieniach publicznych, w trakcie którego zarówno wykonawcy, jak i zamawiający potrzebowali fachowej pomocy prawnej, jego doświadczenie i wiedza spowodowały, iż podstawowym zakresem działalności Kancelarii stały się zamówienia publiczne.

Przez kilka pierwszych lat Kancelaria działała w jednoosobowej obsadzie jej założyciela, ale tematy, którymi się zajmowała, były poważne. Wśród nich najbardziej spektakularnym była budowa Mostu i Trasy Świętokrzyskiej w Warszawie, na którą składało się wiele postępowań przetargowych, obsługiwanych od strony prawnej właśnie przez Kancelarię JTP. Później przyszło postępowanie na wybór generalnego wykonawcy Trasy Siekierkowskiej w Warszawie czy Tunelu Wisłostrady. Każde postępowanie zakończyło się sukcesem, a wszelkie kontrole nie tylko nie stwierdziły nieprawidłowości w procedurach, ale wręcz stawiały je jako wzorcowe.

W pierwszych latach do Kancelarii trafiły też duże przetargi w sektorze energetycznym (m. in. Elektrociepłownie Warszawskie, Elektrownia Bełchatów) oraz w Poczcie Polskiej (zakupy paliwa, dostawa tysięcy sztuk komputerów dla urzędów pocztowych). Wejście do Unii Europejskiej w znaczący sposób zwiększyło środki na zamówienia publiczne, w związku z tym jednoosobowe moce przerobowe Kancelarii okazały się zbyt małe. Szybko więc nastąpił rozwój kadrowy, konieczna była też większa siedziba. I tak Kancelaria przeniosła się na ul. Wspólną 50 w Warszawie, gdzie mieści się do dzisiaj, a zespół Kancelarii zwiększył się do ponad 20 osób. Obecnie jest to grono adwokatów i radców prawnych, będących jednocześnie znakomitymi fachowcami w dziedzinie zamówień publicznych. Wspomagają ich aplikanci i prawnicy, specjalizujący się w problematyce zamówień publicznych.

Pozwala to Kancelarii Kancelaria Pieróg & Partnerzy na świadczenie sprawnej i efektywnej, a przede wszystkim profesjonalnej obsługi zarówno zamawiających, jak i wykonawców, dając im to, co najważniejsze – pewność w działaniu i bezpieczeństwo prawne przy podejmowaniu decyzji.

Na uroczystość jubileuszu Kancelarii do Centrum Kongresowego Hotelu Warszawianka, oprócz uczestników Forum, przybyli specjalnie zaproszeni goście, wśród których byli m. in. Hubert Nowak Wiceprezes UZP pełniący obowiązki Prezesa Urzędu, Małgorzata Rakowska, Prezes KIO, Janusz Niedziela, były Przewodniczący Rady Zamówień Publicznych oraz Małgorzata Stręciwilk, była Prezes UZP. Obecni byli także przedstawiciele klientów Kancelarii, a wśród nich członkowie Zarządu ZUS, Dyrektor Sądu Apelacyjnego w Warszawie oraz wielu przedstawicieli wykonawców, od lat korzystających z usług Kancelarii, jak Arcus SA czy Budimex SA.

Po części oficjalnej w Restauracji Galeria przy lampce szampana odbyło się jubileuszowe spotkanie gości oraz całego zespołu Kancelarii.

Dołączając do przekazywanych wówczas słów uznania i gratulacji, zespół miesięcznika „Zamówienia Publiczne Doradca” składa założycielowi Kancelarii mecenasowi Jerzemu Pierogowi oraz kierowanemu przez niego zespołowi serdeczne życzenia dalszych sukcesów i wielu kolejnych lat pracy dla dobra polskiego systemu zamówień publicznych.

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx