http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Raport z budowy obwodnicy Warszawy ma być ujawniony

35

Naczelny Sąd Administracyjny orzekł 30 lipca br., że GDDKiA musi ujawnić raport z budowy Południowej Obwodnicy Warszawy S2 na odcinku Konotopa – Lotnisko. Sąd stwierdził, że raport jest informacją publiczną.

Ujawnienia raportu zażądała spółka Bilfinger Berger Budownictwo (od 1 lutego br. Bilfinger Infrastructure), która buduje na tym odcinku Południową Obwodnicę Warszawy. Spółka argumentowała, że raport jest informacją publiczną w rozumieniu ustawy o dostępie do informacji publicznej i GDDKiA ma obowiązek go udostępnić. Spółka powołała się też na przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych, które mówią, że umowy w sprawach zamówień publicznych są jawne i podlegają udostępnieniu.
GDDKiA nie zgadzała się ze spółką i broniła się przed ujawnieniem raportu.
W skardze do WSA w Warszawie spółka Bilfinger Infrastructure wskazywała, że raport sporządziły władze publiczne, które mają obowiązek udostępniania informacji publicznej, a raport jest właśnie taką informacją.
WSA w grudniu ub.r. przyznał jej rację. Stwierdził, że raport z budowy Południowej Obwodnicy Warszawy S2 jest informacją publiczną i dyrekcja jako organ władzy publicznej powinna go ujawnić. Sąd uznał, że żądane przez spółkę informacje – raporty i ekspertyzy konsultantów, dotyczące budowy drogi ekspresowej S-2, które sporządzone zostały ze środków publicznych na zlecenie GDDKiA, posiadają walor dokumentów, których organ używa do zrealizowania powierzonych mu prawem zadań ze środków publicznych.
GDDKiA zaskarżyła ten wyrok do Naczelnego Sądu Administracyjnego, ale 30 lipca br. NSA oddalił jej skargę (sygn. I OSK 907/13). Sąd stwierdził, że raport z budowy obwodnicy Warszawy jest informacją publiczną i GDDKiA musi go udostępnić.

(źródło: PAP, portal gospodarczy wnp.pl)

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx