http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

65 mln zł na portal informacyjny Dolnego Śląska

45

W grudniu 2014 r. utworzony zostanie portal e-DolnySlask, zawierający aktualne informacje przydatne mieszkańcom, turystom, studentom oraz przedsiębiorcom. Koszt jego uruchomienia ma przekroczyć 65 mln zł, a kolejne 5 mln będzie kosztowała jego obsługa przez pięć kolejnych lat. Projekt jest dofinansowany ze środków unijnych.
Przetarg na jego przygotowanie wygrała warszawska firma Qumak SA, która będzie go również prowadzić przez pięć lat. W ramach realizacji kontraktu spółka opracuje strukturę bazy wiedzy o Dolnym Śląsku, uwzględniającą zagadnienia związane m.in. z ekonomią, geografią, turystyką, ekologią, ochroną zabytków, historią regionu i archeologią. Umowa obejmuje także przygotowanie i dostarczenie aktualnej ortofotomapy województwa oraz zintegrowanie informacji zawartych na portalu z treścią mapy.
Spółka Qumak SA dostarczy i zainstaluje niezbędną infrastrukturę IT wraz z oprogramowaniem oraz zintegruje wszystkie elementy portalu z systemami informacyjnymi innych instytucji, które będą udostępniać zawartość merytoryczną na potrzeby platformy. Warszawska spółka będzie odpowiedzialna zarówno za utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej, jak i zawartości informacyjnej. Przeprowadzi również kampanię informacyjno-popularyzacyjną portalu.

(źródło: PAP, portal gospodarczy wnp.pl)

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx