Wykluczenie z postępowania

0 3

W ubiegłym roku wzięliśmy udział w postępowaniu na świadczenie usług. Na skutek omyłki, w jednym z dokumentów, wskazaliśmy nieścisłe informacje. W konsekwencji zamawiający wykluczył nas z postępowania, na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 17 Pzp. W tym roku ponownie chcemy wziąć udział w postępowaniu. Boimy się, że zamawiający wykluczy nas z postępowania z powodu sytuacji sprzed roku. Czy będzie mógł to zrobić? Postępowanie ma wartość powyżej progów unijnych, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, a dodatkowo przewidziano wykluczenie na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 Pzp.

 

 

Dzisiaj na pytania Czytelników odpowiadają aplikanci radcowscy Kacper Kaleta i Jakub Mokrzycki z Kancelarii Prawnej Pieróg & Partnerzy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.