http://wannaporn.com ts beatricy velmont gets her ass pounded.
ohsexvideos.net august interracial.
wemadeporn.net

Działania Komisji Europejskiej dotyczące profesjonalizacji zamówień publicznych

28

W obecnych czasach od zamówień publicznych oczekuje się wiele. Nie służą już tylko jako narzędzie umożliwiające instytucjom publicznym zaspokojenie potrzeb zakupowych, a wykonawcom ubieganie się o zamówienia w warunkach niezakłóconej konkurencji.

Oczekuje się, że środki wydatkowane w ramach zamówień publicznych, obok swych funkcji podstawowych, będą stymulować rozwój innowacji, wspierać rozwój przedsiębiorczości, przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego czy rozwiązywania określonych problemów społecznych. W dobie różnorakich kryzysów gospodarczych lista wyzwań, którym powinny sprostać zamówienia publiczne staje się coraz dłuższa, a otwiera ją osiągnięcie jak najwyższej efektywności ekonomicznej.

Prawo zamówień publicznych zapewnia szereg narzędzi służących osiągnieciu tych celów. Ich skuteczna realizacja uzależniona jest jednak również – a może przede wszystkim – od kompetencji osób, które z nich korzystają oraz posiadanych przez nie umiejętności prawidłowego i efektywnego korzystania z tych narzędzi. Jednocześnie zmieniające się otoczenie prawne, rozwój nowoczesnych technologii, elektronizacja procesów zakupowych, rosnące oczekiwania związane z realizacją za pomocą zamówień publicznych celów dodatkowych wynikających z innych polityk, wyzwania ekonomiczne i wreszcie rotacja kadr, z którą boryka się część zamawiających powodują, że zapewnienie odpowiednich kompetencji wśród pracowników zajmujących się udzielaniem zamówień publicznych wymaga ustawicznych i dobrze zorganizowanych działań edukacyjnych i zapewnienia odpowiednich narzędzi wsparcia. (…)

 

Poza tym w artykule:

  • KOMUNIKAT KOMISJI EUROPEJSKIEJ
  • DZIAŁANIA KOMISJI EUROPEJSKIEJ
  • DZIAŁANIA KOMISJI EUROPEJSKIEJ W WYBRANYCH KRAJACH UE
  • DZIAŁANIA URZĘDU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

CZYTAJ DALEJ

Pełen tekst artykułu jest dostępny w Systemie Informacji Prawnej Legalis

.

https://sexvideos2.net glamorous business ladies fingering. indian xxx